Aktuality

Akreditace MŠMT

IDK Basic je od roku 2011 akreditován MŠMT jako 'rekvalifikační vzdělávací program' pro pracovní činnost: Designér/ka interiérů.

Více informací

Máme novou knihu

"PRŮVODCE HISTORIÍ BYDLENÍ, NÁBYTKU A DESIGNU". Tak se jmenuje naše nová kniha kterou jsme od léta chystali nejen pro naše studenty a absolventy.

Více informací

Soutěž absolventů

Vyhlašujeme DESIGNOVOU SOUTĚŽ absolventů interiérové školy IDK o "NEJ SEXY INTERIÉR 016".

Více informací

Letní škola designu

Dopřejte si kreativní léto a užijte si s námi DOVOLENOU S DESIGNEM. Připravili jsme pro vás týden plný zážitků, chutí a vůní. Pojďte s námi vnímat design všemi smysly.

Více informací

Máme nový časopis

Jmenuje se BYSÓN a máme ho rádi. Je to naše malé milované miminko a věříme že si jej vypipláme do pořádně sebevědomého krasavce.

Více informací

Byson party

Přijďte se pobavit na naši BYSÓN PARTY konanou při příležitosti 5.narozenin IDK

Více informací

Dárkový poukaz

Věnujte DÁRKOVÝ POUKAZ své přítelkyni, manželce, ségře, dceři, vnučce ale klidně i mamce nebo kámošovi. Studium designu je dárek který určitě nezůstane ležet v koutě :-)

Více informací

IDK v klipu

Podívejte se do zákulisí IDK na novém videoklipu který pro nás vyrobil Dan Svátek z Holiday Films. Natáčení probíhalo v od října 2013 do června 2014 v prostorách Akademie bydlení, HUB Prague, TON Lab a KONSEPTI Praha

Více informací

IDK má učebnici

"Průvodce bytového designéra" od čtyř nezávislých designérů, kamarádů a lektorů IDK je kniha určená nejen budoucím designérům a studentům našich kurzů, ale všem fanouškum dobrého designu a kvalitního bydlení.

Více informací

Staňte se našimi přáteli na Facebooku.

Buďte v kontaktu s námi, našimi fanoušky, frekventanty i absolventy. Komentujte naše příspěvky na Facebooku nebo doporučte naše stránky svým přátelům.

Více informací